TARİHÇE

M B I T

- Dünya Parmaklarınızın Ucunda -

1999 Yılında Türkiye'de bir ilk olan internet projelerine Merihweb markası ile başlanmış, Türkiye genelinde bir çok saygın firma ve kuruma destek verilmiştir.

Artan taleplere çözüm üretilerek, bilgi birikimi ve deneyimin verdiği sinerjiyi kaliteli hizmete dönüştürmek üzere şirketleşme yoluna gidilmiş 2000'de "MMG" ; Model Media Group, 2007'de "MBIT" ; Merih Bilişim İnternet ve Teknoloji Hizmetleri Tic.Ltd. Şirketimiz kurulmuştur.

MBIT alanında uzman ekibi ile birçok ürününü markalaştırarak Web Sihirbazı, E-Ticaret Sihirbazı, Sosyal Medya Sihirbazı vb gibi birçok yazılım ürününü sektöre kazandırmış, ilklerin ve başarılı projelerin herzaman öncüsü olmuştur.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun teknolojik çözümleri anahtar teslimi sağlamak, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu yönde vizyonumuza ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ

Dünya ‘nın önde gelen medya şirketleri arasında yer almak.

AMACIMIZ

Sektördeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan, iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle kısaltarak maliyeti en aza indirgemeye çalışan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşu olmaktır.